1. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00   B.Peti   B.Peti      
  Alakformáló   Zsírégető      
8.00     L.Andi
 
      Gerinctorna    
9.00 Veres Zsuzsa Veres Zsuzsa
M. Zoli L.Andi P.Szilvi B.Zsolt
Alakformáló  Alakformáló
Pump Alakformáló Gerinctréning Hot Iron
10.00   Sz.Anikó   M. Zoli   P.Szilvi B.Zsolt
  Alakformáló   Alakformáló   Alakformáló Alakformáló
11.00   B.Peti     B.Peti  
   Cross tr.      Cross tr.  
12.00          
       
13.00        
   
         
   
14.00            
         
15.00              
           
16.00              
             
17.00 M.Zoli K.Liza R.Gergő K.Liza R.Gergő Sz.Anikó
Alakformáló  Zsírégető Hot Iron
Alakformáló Hot Iron
  Köredzés
18.00 M.Zoli P.Szilvi P.Szilvi K.Liza P.Szilvi  
Pump  Alakformáló Alakformáló
Zsírégető Alakformáló    
19.00 R.Gergő P.Szilvi P.Szilvi B.Zsolt
R.Gergő    
Hot Iron Dance Aer. Din.jóga CrossTr. Funkci. köredzés    
20.00   P.Szilvi R.Gergő B.Zsolt      
GerincTr. Funkci. köredzés
Hot Iron 
     
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!

 

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00   B.Peti   B.Peti      
  Alakformáló   Zsírégető      
8.00   L.Andi
   
    Gerinctorna    
9.00 V.Zsuzsa   V.Zsuzsa M. Zoli L.Andi P.Szilvi B.Zsolt
Alakformáló  Alakformáló Pump Alakformáló Gerinctorna Hot Iron 
10.00   Sz.Anikó   M. Zoli    P.Szilvi  B.Zsolt
  Alakformáló   Alakformáló   Alakformáló Alakformáló 
11.00   B.Péter      B.Péter     
  Cross tr.       Cross tr.  
12.00          
         
13.00            
           
14.00              
             
15.00              
             
16.00              
             
17.00 M.Zoli   K.Liza R.Gergő K.Liza  R.Gergő   Sz.Anikó
Alakformáló  Zsírégető
Hot Iron  Alakformáló Hot Iron Köredzés
18.00 M.Zoli  P. Szilvi P. Szilvi K.Liza P.Szilvi    
Pump Alakformáló Alakformáló Zsírégető Alakformáló    
19.00 R.Gergő  P.Szilvi P. Szilvi  Bodor Zsolt R.Gergő    
Hot Iron Dance Aer. Din. Jóga  Cross Training Köredzés    
20.00 P. Szilvi R. Gergő  Bodor Zsolt      
Gerinctorna Köredz. Hot Iron  
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!

 

 

 

2. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00 B.Erika(H) B.Erika B.Erika    
Ind.Cycling
Ind. Cycling    Ind.Cycling    
8.00            
       
9.00 B.Erika   B.Erika      
Ind.Cycling   Ind.Cycling
     
10.00           B.Erika(H)  
        Ind. Cycling  
11.00
     
12.00        
       
 
13.00              
           
14.00            
         
15.00  
         
             
16.00              
             
17.00       L.Attila      
      Köredzés    
18.00 B.Erika   Sz.Anikó L.Attila M.Zoli
Sz.Anikó
Ind.Cycling  Total Body
Ind. Cycling Core training
  Ind.Cycling

 

19.00 B.Zsolt U.Csaba Sz.Anikó U.Csaba
Köredzés
Regatta Ind.Cycling   Regatta
20.00   U.Csaba      
  Regatta      
             
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!

 

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00 I.Szandi   B.Erika   B.Erika    
Ind.Cycling    Ind. Cycling   Ind. Cycling    
8.00              
             
9.00 B.Erika   B.Erika      
Ind.Cycling    Ind.Cycling      
10.00           I.Szandi  
          Ind. Cycling  
11.00        
     
12.00              
           
13.00  
           
             
14.00              
              
15.00              
           
16.00              
             
17.00     L.Attila      
     Cross tr.      
18.00 B.Erika Sz. Anikó L.Attila M.Zoli
  Sz.Anikó
Ind.Cycling  Total Body Ind. Cycling Core Training
   Ind.Cycling
19.00 B.Zsolt  U. Csaba Sz. Anikó U. Csaba  
 CrossTraining Regatta Ind. Cycling Regatta  
20.00   U. Csaba        
  Regatta    
             
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!

 

3. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00   E.Kata   E.Kata      
  Y-training   Y-training      
8.00 V.Zsuzsa  E.Kata V.Zsuzsa E.Kata       
BodyArt Pilates  BodyArt Pilates
     
9.00 Gy.Dóri   Gy.Dóri   Gy.Dóri R.Gergő
Kismamatorna
  Kismamatorna
  Kismamatorna
Köredzés  
10.00   A kismama
tornák
 09.15-kor kezdődnek!
   
         
11.00      
             
12.00            
             
13.00           Balett felnőtt  
         
14.00         Balett Profi (előzetes egyeztetés)  
           
15.00            
        15.40-től: B. Nagy Köz. cs.  
16.00 Balett Kis csoport Balett Nagy csop. Balett Kis csoport Balett Nagy csop.  
 
17.00 Balett Nagy Közép. cs. Balett Kis Középső cs. Balett Nagy Közép. cs. Balett Kis Közép. cs. Balett felnőtt    
 
18.00 Balett felnőtt Balett felnőtt    
Gy.Dóri Gy.Dóri    
19.00 Y-training Y-training P.Szilvi    
L.Andi   L.Andi Dance aerobic     
20.00   Agni jóga
  Agni jóga
P.Szilvi    
Hangtálas Din.jóga     
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!

 

IDŐPONT HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
7.00   E.Kata   E.Kata      
  Y-training   Y-training      
8.00  Veres Zsuzsa  E.Kata Veres Zsuzsa  E.Kata       
 BodyArt Pilates  BodyArt  Pilates       
9.00 Gy.Dóri    Gy.Dóri  Gy.Dóri R.Gergő  
Kismamatorna
  Kismamatorna
   Kismamatorna Köredzés  
10.00              
             
11.00            
           
12.00            
             
13.00           Balett felnőtt  
           
14.00           Balett Profi (előzetes egyeztetés)  
           
15.00            
        15.40-től: B. Nagy Köz. cs.  
16.00 Balett Kis csop.  Balett Nagy csop. Balett Kis csoport Balett Nagy csop.  
 
17.00 Balett Nagy Köz.csop  Balett Kis Középső cs. Balett Nagy Közép. cs. Balett Kis Közép. cs. Balett felnőtt    
   
18.00 Balett felnőtt Balett felnőtt    
Gy. Dóri Gy. Dóri    
19.00 Y-training  Y-training P.Szilvi     
L.Andi
  L. Andi  Aerobic dance    
20.00 AGNI JÓGA P.Szilvi     
AGNI JÓGA   Din.jóga     
(H) – Helyettesítéseket jelöli A szolgáltató az órarend változásának jogát fenntartja!