1. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00 S.Barbi S.Barbi   
 Alakformáló Zsírégető   
8.00P.Petra
 P.Petra
 P.Szilvi
 
Din.jóga  Din.jóga
 Gerinctorna  
9.00P.Petra
S.BarbiP.Petra
M. ZoliP.SzilviP.SzilviBodor Zsolt
Alakformáló Hot IronAlakformáló
PumpAlakformálóGerinctornaHot Iron
10.00 S.Barbi M. Zoli P.SzilviBodor Zsolt
 Alakformáló Alakformáló AlakformálóAlakformáló
11.00      
   
   
12.00M.Zoli 
 
 
Zsírégető   
 
13.00     
      
14.00       
      
15.00       
       
16.00       
       
17.00M.Zoli K.LizaB.Peti K.LizaB.PetiSz.AnikóSz.Anikó
Alakformáló ZsírégetőHot Iron
ZsírégetőHot Iron
Köredzés 90′ Köredzés
18.00M.ZoliP.SzilviP.Szilvi
B.Zsolt
P.Szilvi  
Pump AlakformálóAlakformáló
Cross Tr.Alakformáló  
19.00Bodor ZsoltP.SzilviP.Szilvi

P.Szilvi  
 KöredzésDance Aer.Din.jóga
Dance Aer.  
20.00R.GergőP.SzilviR.Gergő
Bodor Zsolt
   
 Hot IronGerinctornaKöredzés
Hot Iron 
   
(H) – Helyettesítéseket jelöli

 

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00 S. Barbi S. Barbi   
 Alakformáló Zsírégető   
8.00P. Petra P. Petra P. Petra
  
Din.Jóga  Din. Jóga Gerinctorna  
9.00P. PetraS. BarbiP. PetraM. ZoliP. PetraP.SzilviBodor Zs.
Alakformáló Hot IronAlakformálóPumpAlakformálóGerinctornaHot Iron 
10.00 S. Barbi M. Zoli  P.Szilvi Bodor Zs.
 Alakformáló Alakformáló AlakformálóAlakformáló 
11.00       
      
12.00M.Zoli      
Zsírégető      
13.00      
       
14.00       
       
15.00       
       
16.00       
       
17.00M.Zoli  K.LizaB. PetiK.Liza B.PetiSz.AnikóSz.Anikó
Alakformáló Zsírégető
Hot Iron ZsírégetőHot Iron Köredz.Köredzés
18.00M.Zoli P. SzilviP. SzilviBalogh Zsolt
P.Szilvi  
PumpAlakformálóAlakformálóCross Tr.Alakformáló  
19.00 P.SzilviP. SzilviP.Szilvi  
Dance Aer.Din. JógaDance Aer.  
20.00R.GergőP. SzilviR. Gergő B.Zsolt   
 Hot IronGerinctornaKöredz. Hot Iron   
(H) – Helyettesítéseket jelöli

 

 

 

2. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00L.Attila(H)B.Erika
 B.Erika  
Ind.Cycling 90 Ind. Cycling  Ind. Cycling  
8.00       
      
9.00B.Erika B.Erika   
Ind.Cycling Ind.Cycling
  
 
10.00
    I.Szandi 
    Ind. Cycling 
11.00Balogh Zs.Balogh Zs.
Cross Tr.
 Cross+str. 
12.00       
     
 
13.00    
  
      
14.00       
       
15.00       
       
16.00       
       
17.00
  Balogh Zs.   

  Cross+Alakformáló   
18.00B.Erika

Sz.Anikó
L.Attila
Gy.Dóri Sz.Anikó 
Ind.Cycling Total Body
Ind. CyclingCore training
 Ind. Cycling
19.00U.CsabaSz.Anikó
U.CsabaR.Gergő  
 RegattaInd.Cycling  Regatta Köredzés 
20.00 U.CsabaSz.AnikóP.Szilvi  
 Regatta Streching ÚJ!
Din. jóga  
       
(H) – Helyettesítéseket jelöli

 

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00P.Gergő B.Erika B.Erika  
Ind.Cycling 60/90perc Ind. Cycling Ind. Cycling  
8.00       
       
9.00B.Erika  B.Erika   
Ind.Cycling  Ind.Cycling   
10.00     I.Szandi 
     Ind. Cycling 
11.00B. Zsolt
 B.Zsolt  
Cross Tr. Cross+str.  
12.00       
      
13.00 
      

      
14.00       
        
15.00       
      
16.00       
       
17.00  B.Zsolt   
   Cross+Alakformáló   
18.00B.ErikaSz. AnikóL.AttilaGy.Dóri Sz. Anikó
Ind.Cycling Total BodyInd. CyclingCore Training
  Indoor Cycling
19.00B.Zsolt U. CsabaSz. AnikóU. CsabaR. Gergő  
 CrossTrainingRegattaInd. CyclingRegatta Köredzés 
20.00 U. CsabaGy.DóriU. Csaba
P. Szilvi  
 RegattaCore TrainingRegatta Din. jóga  
       
(H) – Helyettesítéseket jelöli

 

3. TEREM

Az órarend tableten illetve mobilon való megtekintéséhez használd a táblázat alján található csúszkát.

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00 F.Miha Sz.Anikó   
 Y-training Y-training   
8.00       
       
9.00Gy.Dóri
 Gy.Dóri
 Gy.Dóri
R.Gergő
 
Kismamatorna
 Kismamatorna
 Kismamatorna
Köredzés 
10.00 A kismama
tornák
 09.15-korkezdődnek!
 
  
  
11.00   
    
 
12.00       
       
13.00     Balett felnőtt 
      
14.00     Balett Profi (előzetes egyeztetés) 
      
15.00      
    15.40-től: B. Nagy Köz. cs. 
16.00Balett Kis csoportBalett Nagy csop.Balett Kis csoportBalett Nagy csop. 
 
17.00Balett Nagy Közép. cs.Balett Kis Középső cs.Balett Nagy Közép. cs.Balett Kis Közép. cs.Balett kezdő feln.  
 
18.00Balett felnőttBalett felnőtt  
Gy.DóriGy.Dóri  
19.00Y-trainingY-training   
L.Andi L.Andi   
20.00
Agni jóga
 Agni jóga
   
   
(H) – Helyettesítéseket jelöli

 

 

 

 

 

 

 

IDŐPONTHÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
7.00 F. Miha Sz. Anikó   
 Y-training Y-training   
8.00       
       
9.00Gy. Dóri
  Gy. Dóri  Gy. Dóri  R. Gergő 
Kismamatorna
 Kismamatorna
  KismamatornaKöredzés 
10.00       
       
11.00       
       
12.00
      

      
13.00     Balett felnőtt 
      
14.00     Balett Profi (előzetes egyeztetés) 
      
15.00      
    15.40-től: B. Nagy Köz. cs. 
16.00Balett Kis csop. Balett Nagy csop.Balett Kis csoportBalett Nagy csop. 
 
17.00Balett Nagy Köz.csop Balett Kis Középső cs.Balett Nagy Közép. cs.Balett Kis Közép. cs.Balett kezdő feln.  
  
18.00Balett felnőttBalett felnőtt  
F.Miha F. Miha  
19.00Y-training Y-training   
L.Andi
 L. Andi   
20.00AGNI JÓGA   
AGNI JÓGA    
(H) – Helyettesítéseket jelöli